NISSAN Pulsar

TECHNOLOGIA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ DOKŁADNIE WTEDY, KIEDY TEGO POTRZEBUJESZ

Nie możesz przewidzieć wszystkiego ale dzięki systemom bezpieczeństwa takim jak: Ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu* czy System automatycznego hamowania awaryjnego* Nissan Pulsar jest przygotowany na różne niespodziewane wydarzenia.

DYNAMICZNA STYLISTYKA NADWOZIA

Pragniesz samochodu, którego serce bije rytmem Twojego życia? Oczywiście! Dzięki swojej dynamicznej, przyciągającej wzrok stylistyce zupełnie nowy Nissan Pulsar jest doskonałym towarzyszem wypraw. Posągowe nadwozie i zgrabne linie boczne nadają autu atrakcyjny i prężny wygląd, który doda i Tobie pewności na drodze.

WYJĄTKOWA PRZESTRONNOŚĆ

Twój zupełnie nowy Nissan Pulsar zaprojektowany został z myślą nie tylko o Tobie, lecz również o osobach, które towarzyszą Ci w podróży! Jego niespotykana w tej klasie przestronność zadowoli nawet najbardziej wymagających pasażerów – samochód posiada wyjątkowo dużo miejsca na nogi. Co imponujące, wygoda pasażerów idzie w parze z przestronnością bagażnika. Udało się to osiągnąć dzięki największemu rozstawowi osi w tej klasie samochodów. Po złożeniu jednego fotela w samochodzie można wygodnie przewozić długie przedmioty, zachowując jedno tylne miejsce dla pasażera. Po złożeniu całego rzędu tylnych foteli otrzymujemy natomiast największą pojemność bagażnika w samochodach tej klasy – imponujące 1395 litrów! Szeroko otwierane tylne drzwi ułatwiają dostęp do tylnych foteli, co szczególnie sprawdza się podczas przewożenia małych dzieci w umieszczonych z tyłu fotelikach. Przestronne, otwarte wnętrze zapewnia z kolei fantastyczną widoczność we wszystkich kierunkach. Odetchnij, rozprostuj kości i zrelaksuj się – masz na to dosyć miejsca.

DOSKONAŁY UKŁAD WNĘTRZA

Nowy Nissan Pulsar nie tylko charakteryzuje się wyjątkową przestronnością, lecz wyposażony został także w szereg dodatków, dzięki którym będziesz podróżować w jeszcze wyższym komforcie. Usiądź wygodnie w komfortowych fotelach z szerokimi podłokietnikami, jakich nie ma konkurencja, aby oddać się pełnemu relaksowi. Uporządkuj przestrzeń wokół siebie, wykorzystując liczne schowki – na podręczne przedmioty, okulary i napoje, zarówno z przodu, jak i z tyłu Nissana Pulsar. Miękkie, lecz wytrzymałe tkaniny, chromowane detale – wnętrze samochodu zostało zaprojektowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które nadają mu elegancki i nowoczesny wygląd. Bez względu na to, czy stawiasz na komfort, czy styl, zasługujesz na najlepsze rozwiązania w obydwu kategoriach.NOWY SYSTEM NISSANCONNECT System Nissan Connect daje szybki dostęp do wszystkich potrzebnych danych na intuicyjnym ekranie dotykowym o przekątnej 5,8 cala: synchronizacja aplikacji umożliwia natomiast pozostawanie w kontakcie za pośrednictwem portali społecznościowych i wiadomości oraz kontrolowanie prognozy pogody dla zmotoryzowanych. Bez względu na to, czy masz ochotę posłuchać ulubionej muzyki – w radio, poprzez łącze Bluetooth lub USB – czy potrzebujesz wskazówek dojazdu do kolejnego celu podróży, bądź chcesz skontaktować się ze znajomym, wszystko znajduje się w zasięgu ręki.

• Nissan_pulsar1_1250x400.jpg
  • Nissan_pulsar2_1250x400.jpg
  • Nissan_pulsar3_1250x400.jpg

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Sprzedajemy samochody marek