O firmie

Grupa PGD to powiązane kapitałowo i organizacyjnie firmy z branży motoryzacyjnej (pierwsza polska grupa dealerska); prekursor wielomarkowości w Polsce i pierwszy polski dealer, który utworzył (wielomarkowy) salon samochodowy za granicą.

Marki wchodzące w portfolio Grupy PGD to Ford, Opel, Fiat, Kia, Hyundai, Seat, Nissan, Suzuki, Mitsubishi oraz marka Infiniti, której jesteśmy importerem na rynku polskim.

PGD Flota funkcjonuje w strukturach Grupy PGD jako niezależny, ponaddealerski dział, który wychodzi naprzeciw specyficznym wymaganiom flotowym. Dział tworzy kilkunastu profesjonalistów pracujących w Katowicach, Krakowie, Warszawie i Poznaniu. Pracownicy PGD Flota to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Obsługa obejmuje pełny cykl zakupowy – od przygotowania indywidualnej oferty, aż po dedykowaną obsługę serwisową.

Nadrzędnym celem pracowników PGD Flota jest pomoc Klientom firmowym w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z rozbudową i utrzymaniem floty samochodowej. Zakres naszej działalności to przede wszystkim:

 • sprzedaż samochodów nowych na indywidualnie negocjowanych warunkach,
 • wynajem przedkontraktowy,
 • obsługa posprzedażowa,
 • wynajem długoterminowy,
 • zarządzanie flotą,
 • pomoc w pozyskaniu korzystnego finansowania.

Dzięki ogromnej skali działalności gwarantujemy naszym klientom nie tylko specjalne ceny wynikające z warunków sprzedaży flotowej i wieloletniego doświadczenia w sprzedawanych markach, ale również pełny zakres wyposażenia dodatkowego oraz wykonanie zabudów samochodów dostawczych (chłodnie, kontenery, wywrotki, autobusy, samochody specjalne).

O firmie

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek