Program obsługi posprzedażowej

Dział Opieki Posprzedażnej oferuje kompleksowe i profesjonalne wsparcie dla Klientów Flotowych w zakresie administracji i zarządzania parkiem aut. Wielomarkowość, ogólnopolskie zaplecze serwisowe i wysoce wykwalifikowany personel pozwalają nam na opiekę nad flotą aut Klienta, w całym cyklu życia pojazdu (począwszy od momentu zakupu po pomoc w odsprzedaży). Dzięki programom opieki posprzedażnej zapewniamy naszym klientom profesjonalną opiekę na atrakcyjnych warunkach.

 • dedykowany opiekun - Do Państwa dyspozycji oddajemy Opiekuna Floty. Jego rolą jest doradztwo i pomoc w sytuacjach związanych z Państwa parkiem samochodowym, sprawna obsługa klienta oraz utrzymanie samochodów w gotowości do pracy.
 • obsługa techniczna – gwarantujemy pełną i kompleksową obsługę serwisową Państwa pojazdów. Dysponujemy siecią sprawdzonych warsztatów, bogatym zapleczem serwisowym w całej Polsce oraz dedykowanymi programami serwisowymi.
 • likwidacja szkód - zapewniamy pełne wsparcie w całym procesie likwidacji szkody - od chwili jej zgłoszenia do momentu wydania sprawnego samochodu użytkownikowi. Nasze działania ukierunkowane są na wypracowanie jasnej procedury likwidacji szkód, dzięki której proces ten przebiega sprawnie i szybko. Gwarantujemy całodobowe wsparcie i najwyższą jakość wykonywanych usług blacharko-lakierniczych.
 • oferta ubezpieczeniowa– Zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Mamy pełną wiedzę produktową dotyczącą ofert ubezpieczeniowych różnych Towarzystw - doradzamy Państwu, negocjujemy i wspólnie wybieramy najlepszy produkt.
 • serwis opon – w ramach umowy specjaliści PGD Flota dbają o wyposażenie pojazdów w odpowiednie opony i zapewniają profesjonalne doradztwo w tym zakresie, pilnują sezonowej wymiany, kontrolują zużycie opon w pojazdach oraz dbają o ich przechowywanie.
Program obsługi posprzedażowej

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek