Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy (Full Services Leasing) jest uznawany przez podmioty użytkujące floty za najbardziej efektywną drogę pozyskania parku pojazdów.Wynajem jest formą finansowania, która naszym zdaniem jest bardzo korzystna dla Państwa, nie tylko ze względu na niższe koszty użytkowania, ale także na dodatni wpływ na wskaźniki finansowe. Oferta przewiduje określenie jednej miesięcznie opłacanej stawki za wynajem. Sytuacja ta eliminuje problem związany z precyzyjnym określeniem wydatków budżetowych związanych z parkiem samochodowym i nie narusza zdolności kredytowej firmy. Miesięczne raty wynajmu, w przeciwieństwie do jednorazowych dużych wydatków związanych z zakupem, korzystnie wpływają na zachowanie płynności finansowej.

Jak to działa

 • finansowanie najmu pojazdów odbywa się poprzez umowę leasingu operacyjnego,
 • zarządzanie flotą pojazdów odbywa się poprzez umowę serwisową,
 • ryzyko wartości końcowej pojazdów jest po naszej stronie,
 • umowa podpisywana jest na minimum 24 miesiące oraz uzgodniony limit kilometrów,
 • klient opłaca stałą miesięczną ratę wynajmu,
 • po okresie wynajmu Klient zwraca pojazd, a my zajmujemy się jego sprzedażą.

Co obejmuje:

 • finansowanie pojazdu z wysoką wartością końcową,
 • pełne ubezpieczenie pojazdów,
 • pakiet serwisowy obejmujący przeglądy i naprawy,
 • finansowanie, wymiana, magazynowanie opon,
 • likwidacja szkód komunikacyjnych,
 • usługi assistance i samochody zastępcze.

 

Wszystkie te usługi wykonywane są w ramach wynagrodzenia w formie stałej miesięcznej raty.

Jeżeli będą Państwo zainteresowani tą formą finansowania zakupów floty samochodowej, z przyjemnością przedstawimy specjalną ofertę skalkulowaną według potrzeb i potencjału Państwa firmy. Na życzenie możemy również przedstawić ofertę wskazanej przez Państwa firmy, jak również przekazać dane potrzebne do kalkulacji oferty firmie , z której usług już Państwo korzystacie.

Wynajem długoterminowy

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek